Щороку 3 грудня Україна відзначає день людей з інвалідністю. Цей день - це не свято, цей день покликаний привернути увагу до проблем цих людей, захистити їхні права, гідність і добробут. Це нагадування нам про наш обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини
суспільства — людей з інвалідністю. Через війну чимало українців втрачають своє здоров’я. Кількість людей з інвалідністю як серед військових, так і цивільних, на жаль, збільшується.
В цьому році
Обухівською селищною радою були відзначені
продуктовими наборами не тільки місцеві мешканці нашої громади, але й внутрішньо-переміщені особи, які мають інвалідність.
Ми працюємо для того, щоб кожна людина відчула, що їй завжди прийдуть на допомогу! Адже саме ставлення до людини з інвалідністю визначає ступінь цивілізованості суспільства. Захищаючи гідність таких особливих людей, ми захищаємо своє людське обличчя.